Ürünler

kasva cam balkon ürün özellikleri

kasva cam balkon ürün özellikleri
TEKNİK ÖZELLİKLER

Sistemimizde kullandığımız camların markası ŞİŞE CAM’dır. Kalınlığı 8 mm’dir.Camlar temperli(güçlendirilmiş)ve rodajlı’dır.Cam Balkon Profilinin Alüminyum (et) kalınlığı 3,5 mm’dir.Alüminyum profillerin et kalınlığının fazla olması;profilin burkulmamasını ve üzerindeki vidaları daha sağlam tutabilmesini sağlar.


Alüminyum profiller boyanırken elektrostatik toz fırın boya kullanılır.Renk seçeneklerinde sınır yoktur.Fırın boya sayesinde boya alüminyumun içine kadar nüfuz etmektedir.Profil üzerindeki boyanın renginin solmaması,yer yer farklı tonlara rastlanmaması ve kabarma olmaması iyi bir boyanın göstergesidir.

Sistemimizde kullandığımız plastik malzemeler(kilitler,baza kapakları,yönlendiriciler)1.sınıftır.(cam aralarında kullanılan çift taraflı şeffaf fitiller) PLATEKS marka’dır.Kullanılan kıl fitiller Setap marka olup 1000’ lik kıl fitil kullanılır.Kullanılan silikon antibakteriyeldir.

Alüminyum ve camın birbirine yapışması için WHÜRT marka yapıştırıcı kullanılır.Bu yapıştırıcı sayesinde alüminyum bazanın camdan ayrılma riski sıfıra inmiş olur.

Cam Balkon Sistemimizde kullanılan Rulmanların her biri birbirinden bağımsız alüminyum kanallarda çalışır.Çift Kanallı Bir Sistemdir.Alüminyum kanalların alt kısmındaki su tahliye kanalı yağmur suyunun kendi kendini tahliye etmesini sağlar.Bir kanat toplam 8 adet rulman ile hareket ettiğinden rahat bir kullanım sağlanır.

Kullanılan rulmanlar Firmamızın garantisi altındadır.

Etimesgut Cam Balkon Teras Kaplama 0530 223 35 66 Kasva Cam Balkon Etimesgut Hoşgeldiniz...

YAŞAM ALANLARINIZI GENİŞLETİYORUZ!
Bu güne kadar yaptığımız işlerde %100 performans sağlayıp müşterilerimizin güvenini kazanmayı başardık. Amacımız bu güveni sarsmadan yıllarca birlikte devam edebilmektir.

%100 Güvenilir... %100 Kalite ve Ucuzluk...